Polecane strony

flaga erasmusgornokomisjakuratoriumministerstwo

 b2  b1

 

Spotkanie z Marią Konopnicką

K konopnicka4Aby uczcić rocznicę śmierci Marii Konopnickiej nasze przedszkolaki w dniu 09.09.2015 odwiedziły bibliotekę  w Woli Jachowej.

Tam  Pani Zosia-bibliotekarz biblioteki publicznej opowiedziała  przedszkolakom jak  funkcjonuje biblioteka, jak znaleźć ulubioną książkę i jak należy się zachowywać w bibliotece. Następnie  p. Zosia zaprosiła dzieci do wysłuchania przepięknych bajek min: Na Jagody. Najprzyjemniejszą chwilą zwiedzania był oczywiście wolny dostęp do półek, kiedy to dzieci  mogły same wybierać interesujące książki. Na koniec zwiedzania przedszkolaki podziękowały pani bibliotekarce za mile spędzony czas. Przedszkolakom bardzo podobała się ta wizyta i na pewno w niedługim czasie znów się zobaczymy.