Polecane strony

flaga erasmusgornokomisjakuratoriumministerstwo

 b2  b1

 

Książki naszych marzeń

K ksiazki marzen02Książki naszych marzeń zakupione do biblioteki szkolnej wywołały wielkie zainteresowanie wśród uczniów. Dzieci jeszcze z większym zapałem wertują półki z książkami, wyszukując nowych książek. Nowe pozycje bardzo spodobały się uczniom.

Każdy może znaleźć książki zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. Biblioteka jest kolorowym, niezwykle przyjaznym miejscem dla wszystkich, którzy kochają książki i każdy znajdzie coś dla siebie. Czytanie książek może być łatwym, mądrym, dostępnym sposobem budowania silnej więzi z dzieckiem oraz może być siłą pobudzającą intelekt i wyobraźnię. Może rozwijać ambicje twórcze, budować poczucie własnej wartości.

Czytajmy dzieciom, aby były mądre, dobre i szczęśliwe.