b2  b1

 

Wyjazd do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach

PP teatr2017 116 .11.2017 r. dzieci z punktu przedszkolnego (grupy: Biedronki i Żabki) oraz z oddziału przedszkolnego (grupa Sówki), miały okazję pojechać do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach na przedstawienie pt. „Przygody Koziołka Matołka”.

Dla wielu z dzieci, a szczególnie dla tych najmłodszych, był to pierwszy wyjazd bez rodziców. Na początku widać było, jak są przejęte, jak przeżywają swoją pierwsza wyprawę bez mamy i taty, ale po pewnym czasie, pod wpływem wrażeń zapomniały o strachu. Podziwiały widoki z okien autobusu, a w samym teatrze bawiły się świetnie. Żywo reagowały na wydarzenia na scenie, śpiewały razem z aktorami. Wszystkim bardzo podobało się to, że aktorzy schodzili ze sceny i można było ich dotknąć, podać rękę, zamienić słowo. Wyjazd był bardzo udany, dzieci w  drodze powrotnej  rozmawiały o przedstawieniu i  stwierdziły, że bardzo chętnie wybiorą się na kolejny spektakl. Wszyscy zadowoleni wrócili do przedszkola.

Małgorzata Chochół