b2  b1

 

Spotkanie z panem leśniczym

PP lesniczy 2018 123 stycznia 2018 r. uczniowie z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych oraz z klas I- III mieli okazję spotkać się z pracownikiem Nadleśnictwa Daleszyce, panem Pawłem Kosinem.

Nasz gość pracuje jako leśniczy. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały przygotowaną prezentację, dotyczącą zwierząt, które można spotkać w lesie. Pan leśniczy przekazał naszym uczniom wiele ciekawostek na temat swojej pracy. Opowiadał, czym się zajmuje, którym zwierzętom trzeba pomagać w czasie zimy, a które przesypiają tę porę roku. Po zakończeniu prezentacji dzieci mogły podzielić się swoimi spostrzeżeniami, zadawać pytania. Nasz gość był pod wrażeniem posiadanych przez naszych uczniów wiadomości.
Na zakończenie spotkania podziękowaliśmy panu leśniczemu za przekazaną wiedzę i poświęcony czas. To była bardzo ważna i cenna lekcja.

Małgorzata Chochół