b2  b1

 

Konkurs plastyczny w przedszkolu!

PP Kon Plastyczny 5W lutym przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Zimowy krajobraz”, który został zorganizowany przez wychowawców grup przedszkolnych. W dniu 6 marca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.

Wszystkie prace zostały starannie wykonane, przedszkolaki z wielką dbałością skupiały się na każdym szczególe. Dzieci korzystały z różnych technik plastycznych, a także wykazały się wielką pomysłowością podczas tworzenia swoich dzieł. Warto dodać, iż wszystkie prace były wykonane przez dzieci samodzielnie, podczas pobytu w przedszkolu.
Z racji tego, iż wszystkie dzieła były ciekawe i piękne, wybór zwycięzcy był niezwykle trudny. W rezultacie nagrodzono 14 prac w czterech kategoriach wiekowych. Nagrody zwycięzcom wręczyła Pani Halina Pedrycz – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Jachowej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali także słodki upominek.
Gratulujemy  naszym przedszkolakom!!!!


Sylwia Krzysiek