b2  b1

 

Warsztaty wielkanocne w Bibliotece Publicznej w Woli Jachowej

PP wielkanoc 2018 01W marcu, tuż przed Wielkanocą, dzieci uczęszczające do punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego wzięły udział w warsztatach, zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Górnie - Filia w Woli Jachowej.

Maluchy wykonały piękne, świąteczne ozdoby. Pod okiem swoich wychowawczyń oraz Pani Zofii Rubak – pracownika biblioteki, dzieci sumiennie i z zaangażowaniem kleiły, malowały oraz ozdabiały swoje prace.  Powstały urocze kurczaczki - wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego (grupa „Żabki”) oraz kolorowe zajączki, których autorami były maluchy z punktu przedszkolnego ( grupa „Biedronki”). Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i samodzielnością. W przyjaznej i twórczej atmosferze upłynął nam ten piękny, przedświąteczny czas.
Dziękujemy serdecznie Pani Zofii Rubak za zaproszenie, twórcze pomysły, którymi zachwyca naszych przedszkolaków oraz za poświęcony nam czas.

S.K.