b2  b1

 

Udział w Gminnym Przeglądzie Piosenki o Tematyce Przyrodniczej

PP Cedzyna 2018 8W dniu 18 maja 2018 roku  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Cedzynie odbył się Gminny Przegląd Piosenki o Tematyce Przyrodniczej dla Przedszkolaków „PIOSENKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO”.

Dzieci występowały w duetach, a oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych. Prezentowane piosenki musiały być związane tematycznie z otaczającą nas przyrodą. Na scenie nie zabrakło więc lisków, biedronek, żabek, bocianów oraz innych równie pięknych  i pomysłowych przebrań. Wszyscy uczestnicy zachwycali kolorowymi i ciekawymi strojami. Nasze przedszkole reprezentowały cztery dziewczynki. Dwie z nich - Kornelia Kaleta i Kornelia Łysak (grupa „Biedronki”), przygotowane przez panią Małgorzatę Chochół, zaprezentowały utwór pt.„Parasol dla kota”. Dziewczynki poradziły sobie znakomicie. Drugą piosenkę  pt.„Idzie do nas wiosna” zaśpiewały – Jagoda Sobieraj i Nikola Cukrowicz z oddziału przedszkolnego (grupa „Żabki”). Dziewczynki przygotowała pani Sylwia Krzysiek. Także ten duet z odwagą i uśmiechem na twarzy zaprezentował swój utwór. Wszystkie dzieci biorące udział w przeglądzie otrzymały nagrody rzeczowe dla siebie oraz dla swojej grupy. Każdy duet otrzymał również pamiątkowy puchar. Z radosnymi minami i dobrymi wrażeniami dzieci wróciły do szkoły.
Dziewczynkom gratulujemy odwagi i talentu oraz życzymy dalszych sukcesów. 

S.K.