b2  b1

 

Przedszkolne święto

PP przedszkolne swieto 0720 września najmłodsi wychowankowie naszej szkoły obchodzili Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji wychowawczynie przygotowały dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek. Były zabawy, gry, konkursy, warsztaty modelowania balonów oraz zajęcia, podczas których najstarsze dzieci samodzielnie i według własnego pomysłu konstruowały gry planszowe. Potem oczywiście odbyły się rozgrywki, którym towarzyszyły ogromne emocje.  Nie zabrakło również tańców i zabaw przy muzyce. Było wesoło, gwarnie i kolorowo. Uśmiech na buziach dzieci  wywołała również wizyta Pani Dyrektor Jolanty Ksel i Pani Wicedyrektor Haliny Pedrycz, które przybyły do przedszkolaków z prezentami i najlepszymi życzeniami.
Ten radosny dzień na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków.

S.K.