b2  b1

 

Łyżwiarskie szaleństwa

sp lodowisko 2019 8Dnia 7 stycznia 2019r. odbył się wyjazd na kryte lodowisko pod Telegrafem w Kielcach. Brało w nim udział 17 uczniów klas 6-8 oraz III gimnazjum. Celem wycieczki było aktywne spędzanie wolnego czasu po lekcjach, nauka i doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa.

Czytaj więcej...

ZABAWA KARNAWAŁOWA

SP choinka 2019 19O tym, że prawie każde dziecko kocha taniec wiedzą chyba wszyscy. Nasze dzieciaki też uwielbiają taniec, zabawę i są prawdziwymi mistrzami parkietu.

Czytaj więcej...

A nadzieja znów wstąpi w nas...

jaselka 2018 2W czas Bożego Narodzenia wprowadziły nas Jasełka pt.: A nadzieja znów wstąpi w nas..., przygotowane przez grupę uczniów pod kierunkiem księdza Tomasza Kaczówki. Jasełka obejrzeli z nami Goście, Rodzice, przyjaciele szkoły. Dziękujemy za obecność.

Czytaj więcej...

„Wizyta Świętego Mikołaja”

sp mikolaj 2018 15Wizyta Świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Przygotowują się do niego  starannie, uczą się wierszyków i piosenek, wykonują prace plastyczne, na których Mikołaj jest najważniejszą postacią. Bardzo lubią te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością i zaangażowaniem.

Czytaj więcej...