b2  b1

 

Życzenia z okazji zakończenia Roku Szkolnego

26 czerwca 2020 zgodnie z kalendarzem dobiega końca rok szkolny 2019/2020. Jest to rok szczególny, który przejdzie do historii jako pierwszy, w którym uczniowie przez tak długi czas kontynuowali naukę w sposób zdalny.

Epidemia koronawirusa skutecznie zdezorganizowała całe życie szkolne. Z dnia na dzień uczniowie zostali zmuszeni do przestawienia się z tradycyjnego systemu nauczania na zdalne lekcje. Przesunięte zostały egzaminy ósmoklasistów. Mimo wielu przeciwności i trudności jakie spotkały uczniów, nauczycieli i rodziców rok szkolny kończy się szczęśliwie. Ósmoklasiści zdali swoje egzaminy i czekają na wyniki. A pozostali uczniowie spokojnie udają się na wakacje, by odpoczywać po tym niezwykle trudnym roku.

KOCHANI UCZNIOWIE,
z całego serca gratulujemy Wam wspaniałych wyników w nauce oraz osiągnięć na miarę swoich możliwości. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.
Po dziesięciu miesiącach wytężonej nauki nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od nauki.
Dziękując za wysiłek i miłą współpracę życzymy Wam, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Korzystajcie z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody, spędźcie je ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

DRODZY RODZICE,
W imieniu całego grona pedagogicznego składamy gorące podziękowania Rodzicom za owocną pracę dla szkoły w mijającym roku szkolnym.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę członków Rady Rodziców oraz przedstawicieli rodziców wszystkich klas, których zaangażowanie wspierało sprawną i skuteczna działalność całej szkoły.
Życzymy wytrwałości i sukcesów w Państwa codziennej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym. Liczymy na równie owocną współpracę w nowym roku szkolnym.

WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI składamy także na ręce Pana Przemysława Łysaka – Wójta Gminy Górno za życzliwość i wspieranie działań naszej placówki na rzecz jej wychowanków. Dziękujemy za zaangażowanie oraz otwartość na potrzeby naszej szkoły.

Wszystkim życzymy słonecznych, bezpiecznych,
pełnych radości i życiowego optymizmu wakacji.
Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

Dyrekcja i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej
im. gen. Władysława Sikorskiego w Woli Jachowej