b2  b1

 

Łyżwiarskie szaleństwa

sp lodowisko 2019 8Dnia 7 stycznia 2019r. odbył się wyjazd na kryte lodowisko pod Telegrafem w Kielcach. Brało w nim udział 17 uczniów klas 6-8 oraz III gimnazjum. Celem wycieczki było aktywne spędzanie wolnego czasu po lekcjach, nauka i doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa.

Uczniowie chętnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na tafli, wielu z nich zaliczyło upadek. Byli również mistrzowie, którzy śmigają na łyżwach. Wszyscy bawili się znakomicie, dodatkowy atut to całe lodowisko do naszej dyspozycji.
Zmęczeni, ale szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy ze świadomością, że wyjazd należy w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Wioletta Rubak