b2  b1

 

„Dziękujemy kochani rodzice, za miłość, za serce, za życie’’

SP DRodziny 2019 1124 maja 2019r. na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły znakomici goście - rodzice. W tym szczególnym, magicznym dniu podziwiali występy swoich pociech. Dzieci słowem, piosenką, tańcem próbowały wyrazić  miłość i wdzięczność wobec swoich rodziców.

W wyjątkowej atmosferze panującej tego dnia uczniowie  odważnie prezentowali swoje zdolności, talenty i odgrywali wyuczone role.  Dla nich Przedszkolaki i dzieci z klas I-III  pod kierunkiem wychowawców przygotowały programy artystyczne, w których wyrażały miłość i wdzięczność swoim rodzicom.
Podczas uroczystości na  twarzach rodziców można było zauważyć tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Przygotowane tańce, piosenki i wiersze nie były łatwe, ale dzieci świetnie sobie poradziły. Wszystko udało się znakomicie! Serdeczne życzenia dla rodziców złożyła również obecna na uroczystości pani dyrektor Jolanta Ksel.
Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci zaśpiewały gromkie „Sto lat!”  i złożyły życzenia swoim rodzicom.
Dziękując za wielką miłość - dzieci wręczyły swoim ukochanym Rodzicom prezenty.
Dzieci włożyły w przygotowanie uroczystości dużo wysiłku, pracy i serca, ale było warto, by zobaczyć uśmiechnięte i wzruszone twarze rodziców.
Myślę, że uroczystość na długo zapadnie w pamięci zarówno dzieci jak i rodziców. Uściskom, wzruszeniu  i całusom nie było końca.

Weronika Rubak